Sappho

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum pre dievčatá...


  Kde je pravda?

  Admin
  Admin
  Admin
  Admin

  Female Počet príspevkov : 22
  Registration date : 18.10.2007

  Kde je pravda? Empty Kde je pravda?

  Odoslať  Admin za Pi apríl 04, 2008 7:17 pm

  Jedina celebrita, alebo slávna osobnosť, ktorá priznala to, že lesbický sex praktizuje a, že je veľmi dobrý bola Angelina Jolie. Jedna lastovička však leto nerobí. Viac celebrít však tejto konfrontácii neujde a časom budú musieť s pravdou von.

  Spravíme si poradie, v akom to asi bude nasledovať:

  1.miesto

  Na prvom mieste nebude určite nikto iný ako Rihanna!

  Rihanna uz dvakrát povedala, že má priateľa. Naposledy to bol Chris Brown, keď to Brown však poprel, zrazu tvrdí, že myslela príbuzenský vzťah, údajne sú ako brat a sestra. Prečo Rihanna nosí stále kratší a kratší účes?? Prečo si vymýšľa priateľov???

  Kde je pravda? Rihanna

  Ako to začalo?
  Rihannin sen o "dokonalej" celebrite sa začal rúcať, keď sa bulvárom prehnali správy o jej lesbickom romániku, neskôr fotku kde kamarátke chytá prsia, malo ísť údajne o zábavu. Z jej okolia však uniklo, že vždy bola len na chlapov. Ako sa dostala na vrchol údajne zažila lesbický sex s jednou slečnou a vtedy sa začal jej "heterosexuálny svet" rúcať. Dnes nejde o to, či je "na ženy", ale ide už len o to kedy to prizná.  2.miesto

  Na druhom mieste sa umiestnila Paris Hilton a Gisele Bundchen  Kde je pravda? Parishiltonbigboobspr9

  Slečny, ak nemáte rady Paris Hilton, tak okamžite upravte svoj názor. Po tom, ako celý svet videl na páske ako si to užívo s playmate Nicole Lenz, svet obleteli fotky kde sa bozkáva s nejednou kamarátkou. Z jej okolia sa dozvieme, že keď je na párty stane sa z nej lesbická šelma a žiadna slečna jej neodolá. Na jej orgie, ovšem lesbické, sa neraz stažovali návštevníci hotela. Čerešničkou na torte je, že pravidelne navštevuje lesbický bar, odkiaľ málokedy odchádza sama.


  Kde je pravda? Gisele_Bundchen

  Šokovalo vás, že tu vidíte práve túto slečnu? Nás tiež! Iste všetci čítali článok, ako Gisele trpela počas nakrúcania lesbickej scény. Ale asi nie je vždy pravda, čo povie do novín. Jeden zavrhnutý milenec na ňu nabonzoval, že zbožnuje polohu tribadizmus a rada zažíva vlny orgazmov. No...  ... článok bude čoskoro pokračovať ...

   Práve je St november 25, 2020 11:18 am